Ερωτηση για G 650 gs

vagio

Active Member
Περιοχή
Καρδίτσα
Μοτοσυκλέτα
R 1200 GSA(lc) 2014
Καλησπερα στην παρεα και καλη σαρακοστη!!

Θελω να ρωτησω εαν εχει καποιος αποψη ή γνωσεις για προβληματα για το G 650 GS λογω οτι ενδιαφερεται ενα φιλος να αγορασει!

Ευχαριστω για την οποιαδηποτε πληροφορια!

Τελευταία επεξεργασία:

Magelanos

Active Member
Περιοχή
ΙΛΙΟΝ
Μοτοσυκλέτα
BMW-K1200S
BMW-F650
Δεν ειναι sertao αυτο στην αγγελια φιλε μου.. το sertao ειχε αντικαταστησει το GS-650 Dakar με 21 τροχο μπροστα και ακτινες. Αυτο στην αγγελια ειναι το απλο GS-650 σε επετιακα χρωματα που εβγαλε την συγκεκριμενη χρονολογια η BMW..winksmile

NXONTZN

New Member
Περιοχή
πεντελη, αθηνα
Μοτοσυκλέτα
HONDA CBR 1100 XX (99), BMW F 650GS (04)
Κάτοχος του προηγούμενου μοντέλου f650gs - 2spark - ( ίδιος κινητήρας με τον δικό σου) δύο φορές μάλιστα και μοντ. 2004 και τα δύο! Κινητήρας rotax , aξιόπιστος, χωρίς ζημιές για 100.000 + χλμ. Μοναδικά μείον ότι έβγαζαν όλα τα μοντέλα αντλία νερού και κόβονταν τα καλώδια που φεύγουν από την κεντρική κλειδαριά της μοτο. Μιλάω για μοντέλα από 2004 έως 2009 ( νομίζω δεν είμαι σίγουρος!).
Για την μοτο που ενδιαφέρεσαι μπορεί και ελπίζω να τα έφτιαξαν τα παραπάνω....big grin

vagio

Active Member
Περιοχή
Καρδίτσα
Μοτοσυκλέτα
R 1200 GSA(lc) 2014
Κάτοχος του προηγούμενου μοντέλου f650gs - 2spark - ( ίδιος κινητήρας με τον δικό σου) δύο φορές μάλιστα και μοντ. 2004 και τα δύο! Κινητήρας rotax , aξιόπιστος, χωρίς ζημιές για 100.000 + χλμ. Μοναδικά μείον ότι έβγαζαν όλα τα μοντέλα αντλία νερού και κόβονταν τα καλώδια που φεύγουν από την κεντρική κλειδαριά της μοτο. Μιλάω για μοντέλα από 2004 έως 2009 ( νομίζω δεν είμαι σίγουρος!).
Για την μοτο που ενδιαφέρεσαι μπορεί και ελπίζω να τα έφτιαξαν τα παραπάνω....big grin

Ευχαριστω για τις πληροφοριες δεν ενδιαφερομαι εγω , εγω ειμαι υπερκαλυμμενος με αυτο που εχω, ενας φιλος και ειπα οτι σιγουρα καποιοι απο το φορουμ θα εχουν εμπειρια με το εν λογω μηχανακι, για να τον βοηθησω στο αν αξιζει η αγορα!!!